O nas

...bo kowalstwo to nasza pasja...


O nas

Firma Jan-Mar działa na polskim rynku od kilku lat. Nasze produkty łączą w sobie tradycyjne kowalstwo - elementy kute ręcznie - z nowoczesnym ślusarstwem.

         Wykonujemy różnego rodzaju ogrodzenia, balustrady kute, bramy przesówne i skrzydłowe połączone z automatycznymi napędami. Realizujemy również zamówienia ze wzorów dostarczonych przez klienta. Na życzenie klientów Nasze wyroby mogą zostać poddane procesowi cynkowania ogniowego, galwanicznego, po czym zostają malowane na wybrany wedle zamówienia kolor metodą natryskową. Świadczymy również usługi spawania techniką TI6 metalów kolorowych i aluminium.

Nasza siedziba mieści się w miejscowości Stróża za Myślenicami po drodze do Zakopanego. Cechuje Nas solidność i dokładność wykonania, największym atutem Naszego wyrobu jest jego NISKA CENA. Zapewniamy transport i montaż gotowego wyrobu na terenie Krakowa i okolic - GRATIS

 

Co mówią o nas nasi klienci


  • Brama wykonana przez firmę JanMar urzekła mnie kunsztem i starannością wykonania - i ta cena. Znajomi odrazu poprosili mnie o kontakt do pana Janusza i Marcina.

    Krzysztof z Myślenic
  • Jak tylko zobaczyłam tą balustradę w katalogu, odrazu chiciałam ją zobaczyć na moim tarasie. Z zaskoczeniem odebrałam telefon po 3 dniach od pomiarów o możliwości montażu - szok !!! Serdecznie polecam.

    Agnieszka z Krakowa
  • Do nowo postawionego domu i pięknego ogrodu brakowało porządnej bramy. Dzięki firmie pana Janusza i Marcina uwieńczeniem budowy była porządna, solidna i przede wszystkim piękna brama. Dziękuje,

    Łukasz z Zakliczyna